DO WAKACJI TYLKO...

 
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Licznik odwiedzin
 
prosze czekac...
 
 
 
 
15.09.2016- Bezpieczna droga do szkoły

15 września 2016
roku w Szkole Podstawowej w Dolistowie odbyło się spotkanie poświęcone popularyzacji właściwych zachowań uczestników ruchu drogowego z udziałem Policji z Moniek. Spotkanie rozpoczęto krótką częścią artystyczną w wykonaniu uczniów klas IV-VI.
Uczniowie przypomnieli wszystkie numery alarmowe pod które należy dzwonić w szczególnych sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Podkreślono również jak ważną rolę pełnią odblaski podczas poruszania się po drodze, zwłaszcza nocą..
09.09.2016- Międzynarodowy Marsz Żywej Pamięci  Polskiego Sybiru
W dniu 09 września 2016 roku, uczniowie z naszej szkoły wraz z panią Izą Roszkowską, wzięli udział w XVI Międzynarodowym Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru. Zbiórka uczestników marszu miała miejsce przy Pomniku Katyńskim. Po odśpiewaniu hymnu nastąpiło uroczyste przywitanie wszystkich przybyłych gości i delegacji z całej Polski oraz z zagranicy. Wszyscy z zaciekawieniem wysłuchali wykładu dyrektora Muzeum Wojska Polskiego w Białymstoku. Główną część uroczystości stanowił przemarsz uczestników ulicami Białegostoku do kościoła p.w. Ducha Świętego na ulicy Sybiraków, gdzie odprawiona została msza święta. >>Galeria zdjęcia
01.09.2016- Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Dnia 1 września 2016 roku o godzinie 9.00 nastąpiła inauguracja roku szkolnego 2016/2017. W tym roku uroczystość została przygotowana przez uczniów klas III-VI.
Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu flagowego i wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. Następnie przywitano wszystkich zgromadzonych i głos zabrała Pani dyrektor Janina Zajko. Zaraz potem przystąpiono do krótkiej części artystycznej.
Uroczystość zakończyło złożenie życzeń z okazji nowego roku szkolnego. Później uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami. W ten sposób rozpoczęto kolejny rok nauki w naszej szkole.
 
 

copyright 2016 mgr Zajko Janina